Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

GB UNI-ALL VELVET BLACK 2021

babystar

UNI-ALLSk. 0/1/2/3; UN R44/04; 0 - 36 kg (od narodenia až do cca 12 rokov)VŠETKO V JEDNOMUni-All je výnimočným riešením pre budúcnosť vášho dieťaťa. A... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
372,32 €
310,27 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

UNI-ALL
Sk. 0/1/2/3; UN R44/04; 0 - 36 kg (od narodenia až do cca 12 rokov)

VŠETKO V JEDNOM
Uni-All je výnimočným riešením pre budúcnosť vášho dieťaťa. Autosedačka Uni-All je navrhnutá tak, aby rástla s vaším dieťaťom od narodenia do 12 rokov, je vyrobená v súlade s prísnymi bezpečnostnými štandardmi a poskytuje nepretržitú ochranu počas formatívnych rokov vášho dieťaťa. Kým inovatívne energiu redukujúca technológia chráni vaše dieťa pri čelnom náraze, integrovaný L.S.P. systém poskytuje kľúčovú vrstvu ochrany pri náraze zboku. Uni-All je vybavená ISOFIX a uchytením top tether pre dodatočné upevnenie a zabránenie nebezpečného otočenia autosedačky počas nehody. Uni-All je všetko, čo potrebujete - ponúka fenomenálnu bezpečnosť a pohodlie po celú dobu používania.

Všetko v jednej autosedačke
Pri vyberaní detskej autosedačky pre vaše dieťa je Uni-All naším najlepším riešením s ohľadom na praktickosť. Autosedačka Uni-All poskytuje výnimočné pohodlie a funkčnosť pre deti od narodenia až do 12 rokov a je tak vhodná do každého veku.

Energiu redukujúca technológia (ER-Tech)
Energiu redukujúca technológia autosedačky Uni-All v pozícii po smere jazdy poskytuje vášmu dieťaťu ochranu pri čelnom náraze. Táto vizionárska bezpečnostná technológia znižuje vystavenie krku dieťaťa silám nárazu až o cca 20% a môže tak obmedziť riziko zranenia.

Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze je kľúčovým prvkom detskej autosedačky Uni-All. Vyklopený chránič L.S.P. systému na strane bližšie k dverám vozidla poskytuje dodatočnú vrstvu ochrany vášho dieťaťa pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou bez L.S.P. znižuje sily bočného nárazu o cca 25%.

Top tether a ISOFIX
Autosedačka Uni-All je vybavená uchytením top tether, ktorý spoločne so systémom ISOFIX zabraňuje nebezpečnému otočeniu autosedačky pri nehode. Oba bezpečnostné prvky sú vybavené ukazovateľmi, ktoré napomáhajú k správnej inštalácii autosedačky. Top Tether sa používa v skupinách 0 a 1, až do 18 kg. potom (skupina 2/3) sa používa 3-bodový bezpečnostný pás vo vozidle.

Systém kontroly pásov
Systém kontroly pásov autosedačky Uni-All zaisťuje, že budete používať správne pásy podľa veľkosti vášho dieťaťa. Kým prispôsobujete výšku opierky hlavy podľa vášho rastúceho a na váhe priberajúceho dieťaťa, systém kontroly pásov sa postará o skorý prechod z 5bodového pásu autosedačky na 3-bodový pás vo vozidle.

Možnosť polohovania (sk. 0+/1)
Dômyselné polohovanie autosedačky iba jednou rukou rodičom umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Uni-All do jednej zo šiestich pozícií (skupina 0 + / 1). Táto možnosť zabezpečuje maximálne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodičov. Autosedačku možno polohovať v pozícii po i proti smeru jazdy.

Energiu absorbujúca škrupina
Energiu absorbujúca škrupina autosedačky Uni-All, spoločne s integrovaným L.S.P. systémom, pohlcujú energiu nárazu, odvádzajú vzniknuté sily od vášho dieťaťa a minimalizujú účinky nárazu.


Novorodenecká vložka
Poskytnutím dodatočnej opory v oblasti bedier zaisťuje novorodenecká vložka bezpečné a pohodlné sedenie pre deti až do výšky 60 cm.

Rozmery:
- dĺžka x šírka x výška: 72 x 44 x 62,5 cm

Váha:
- 14,7 kg

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Obsah balenia:
- detská autosedačka s ISOFIX navádzačov

 

Tovar skladom u dodávateľa. Dostupnosť si overte mailom na objednavky69@gmail.com 

Tovar zaradený v kategóriách

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk