Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Autosedačky 0-18 kg
  3. CYBEX SIRONA Z I-SIZE SENSORSAFE DEEP BLACK 2020

CYBEX SIRONA Z I-SIZE SENSORSAFE DEEP BLACK 2020

babystar

SIRONA Z i-SIZE SensorSafe (BEZ BÁZY)POZOR! SAMOSTATNE NEVYUŽITEĽNÉ !!! NUTNÉ ZAKÚPIŤ TIEŽ ZÁKLADŇU BASE Z! Poťahové látky Plus získavajú svoj jedineč... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
407,56 €
339,63 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

SIRONA Z i-SIZE SensorSafe (BEZ BÁZY)

POZOR! SAMOSTATNE NEVYUŽITEĽNÉ !!! NUTNÉ ZAKÚPIŤ TIEŽ ZÁKLADŇU BASE Z!

Poťahové látky Plus získavajú svoj jedinečný vzhľad vďaka exkluzívnej a odolnej látke s keprovým efektom v prevedení denim.

UN R129 / 02
- 45 - 105 cm
- od narodenia až do cca 4 rokov
- váha dieťaťa max 13 kg

Základné informácie:
- D 715 mm / Š 430 mm / V 670 mm
- váha: 15 kgCestovanie po i proti smeru jazdy s flexibilným pohodlím pre vaše rastúce dieťa
Rodičia, ktorí pre svoje deti chcú maximálne bezpečie, potrebujú produkty, ktoré úplne spĺňajú všetky ich očakávania. S autosedačkou CYBEX Sirona Z i-Size sme nastavili nové štandardy v oblasti ochrany pri bočnom a čelnom náraze a spojili ich do produktu, ktorý predčí všetkých svojich predchodcov - dobré výsledky autosedačky v ADAC teste 05/2019 to len potvrdzujú. 360 ° otočný mechanizmus umožňuje jednoduchú zmenu pozície autosedačky (po či proti smeru jazdy) a zároveň poskytuje možnosť natočiť autosedačku smerom k dverám vozidla, do pozície pre jednoduchý nástup. Pre maximálnu úroveň pohodlia a extra ergonómiu je autosedačka vybavená 12pozičnou, výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a 5 pozíciami pre polohovanie celej autosedačky v pozícii proti smeru jazdy.

SensorSafe - Chytrá spona, ktorá vylepšuje bezpečie vášho dieťaťa vo vozidle
Pocit istoty pre vás, vylepšené bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa. Spona je dostupná v kombinácii s niekoľkými i-Size autosedačkami z rady Platinum a Gold a pripevňuje sa na ich bezpečnostné pásy. SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré napomáhajú predchádzať krízovým situáciám: pri rozopnutí spony dieťaťom, pri ponechaní dieťaťa vo vozidle, pri dlhom pobyte dieťaťa v autosedačke alebo ak okolitá teplota dosiahne príliš vysoké alebo nízke hodnoty. Všetky upozornenia sa zasielajú na váš chytrý telefón prostredníctvom Bluetooth a ľahko ovládateľné aplikácie, ktorá zároveň obsahuje návod na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie.

CYB_SensorSafe

Hlavné vlastnosti:

- Modulárny systém: Zostaňte flexibilní - v rámci modulárneho systému Z-Line možno autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak dieťaťu dlhodobo bezpečné cestovanie.

- 360 ° otočný mechanizmus: Umožňuje nastaviť autosedačku do pohodlnej pozície pre ľahký nástup a výstup, ktorá znižuje namáhanie chrbta rodičov a uľahčuje nastavenie autosedačky do pozície po či proti smeru jazdy.

- Autosedačka v pozícii proti smeru jazdy: V porovnaní s autosedačkami v pozícii po smere jazdy znižuje riziko zranenia pri čelnom náraze o viac ako 80%. Testy ukazujú, že u autosedačky v pozícii proti smeru jazdy je sila pri čelnom náraze rovnomerne rozložená cez veľkú plochu. CYBEX odporúča prevážať deti v pozícii proti smeru jazdy až do 105 cm výšky, cca 4 rokov.

- Integrovaný L.S.P. systém: Ponúka viac bezpečia pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou znižuje silu bočného nárazu o cca 25%.Dalšie vlastnosti:

- Energy Reduction Technology (ER-Tech): V pozícii po smere jazdy ponúka dieťaťu zvýšenú bezpečnosť pri čelnom náraze. V porovnaní s ostatnými systémami päťbodových pásov, "ER-Tech" znižuje zaťaženie krku dieťaťa pri čelnom náraze o cca 20%.

- Driving Direction Control (D.D.C.): Zabraňuje nevhodnému otočeniu autosedačky do pozície po smere jazdy skôr, než je dieťaťu 16 mesiacov a meria aspoň 76 cm.

- Výškovo nastaviteľná opierka hlavy: Ponúka 12 pozícií pre prispôsobenie podľa veľkosti rastúceho dieťaťa.

- Polohovanie a otáčanie jednou rukou: Uľahčuje nastavenie autosedačky. Pre pokojný spánok a pohodlné cestovanie ponúka autosedačka Sirona Z i-Size 3 pozície po smere jazdy a 5 pozícií v protismere jazdy.

- 5bodový systém pásov: Pre jednoduché zabezpečenie dieťaťa v autosedačke.

- Energiu absorbujúca škrupina: Absorbuje sily nárazu a chráni dieťa.

- Odrazová doska: Zvýšená ochrana pri náraze zozadu.

- Držiaky pásov: Pre ľahké vyberanie dieťaťa z autosedačky.


Príslušenstvo:
- Letný poťah
- ISOFIX navádzací plasty
- Držiak nápojov

 

Tovar skladom u dodávateľa. Dostupnosť si overte mailom na objednavky69@gmail.com 

Tovar zaradený v kategóriách

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk