Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

CYBEX SIRONA AUTUMN GOLD

BStar

SIRONA S ISOFIXOM Sk. 0 + / I, 0 - 18 kg, od narodenia až do cca 4 rokov   V pozícii proti smeru jazdy bezpečne od narodenia až do 18 kg (cca 4 roky) ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
408,00 €
397,99 €
331,66 €
bez DPH
ks
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

SIRONA S ISOFIXOM

Sk. 0 + / I, 0 - 18 kg, od narodenia až do cca 4 rokov

 

V pozícii proti smeru jazdy bezpečne od narodenia až do 18 kg (cca 4 roky)

 

Autosedačka v pozícii proti smeru jazdy znižuje riziko zranenia v prípade čelnej zrážky o viac ako 80%, v porovnaní s bežným systémom pásov v pozícii po smere jazdy, pretože sila nárazu je rovnomerne rozložená cez veľkú plochu. *

 

- Bezpečne proti smeru jazdy až do cca 4 rokov.

- 360 ° otáčanie s jednouduchou nástupnou pozíciou.

- V smere jazdy s nastaviteľným bezpečnostným pultom (9 - 18 kg).

- One-click inštalácia s pripojením ISOFIX.

- Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System).

Hlavné spotrebiteľské organizácie preto odporúčajú, aby deti zostali v autosedačkách v pozícii proti smeru jazdy aj mimo skupiny 0+. Výnimočná bezpečnosť a múdra funkčnosť priekopníckej autosedačky Sirona bola v testovaní autosedačiek, ktoré vykonal Stiftung Warentest (6/2012), vyhlásená víťaz testu. * Podľa prieskumu, vykonaného švédskym cestovným a dopravným inštitútom - VTI (Rapport 489A, 2003)

 

JEDNODUCHÁ NÁSTUPNÁ & VÝSTUPNÁ POZÍCIA

360 ° rotácia

Šikovný 360 ° rotačný systém uľahčuje život a menej namáha chrbát rodičov.

Šikovný otočný mechanizmus uľahčuje premenu medzi pozíciami po a proti smeru jazdy bez nutnosti vybrať autosedačku. Nastupovanie a vystupovanie je tiež jednoduchšie, pretože možno autosedačku otočiť smerom k dverám iba s jedným cvaknutím.

 

INŠTALÁCIA S JEDNÝM cvaknutím A PRIPOJENÍM ISOFIX

pre pozíciu po i proti smeru jazdy

Inštalácia s jedným cvaknutím a pripojením ISOFIX pre pozíciu po i proti smeru jazdy dovoľuje jednoduchú inštaláciu a zaručuje zvýšenú bezpečnosť.

Sirona je vo vozidle zaistená pomocou pripojenia ISOFIX a nevyžaduje tak žiadne ďalšie pripevnenie. Podpera vpredu napomáha absorbovať silu nárazu v prípade čelného stretnutia a zároveň poskytuje dodatočnú stabilitu. Táto upevňovacia technológia minimalizuje chyby pri inštalácii a zlepšuje ochranný efekt.

 

TECHNOLÓGIA SEDAČKA-K-RÁMU

Priame spojenie medzí vozidlom a sedačkou

Inovatívna technológia Sedačka-k-rámu vytvára priame spojenie medzi sedačkou a rámom.

V prípade nehody je sila nárazu prenesená priamo do rámu, ktorý súčasne aktivuje bezpečnostné prvky vozidla a sedačky a tým začne proces prenášania sily v čo najskoršej fáze nehody. Patentované.

 

Teleskopicky L.S.P. SYSTÉM

Lineárna ochrana pri bočnom náraze

Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu vo veľmi blízkej fáze (patentované).

Či už v pozícii po či proti smeru jazdy, lineárny ochranný systém pri bočnom náraze autosedačky CYBEX SIRONA zvyšuje úroveň bezpečnosti v prípade bočného nárazu. L.S.P. systém možno individuálne nastaviť podľa pozície sedačky a typu vozidla a v kombinácii s protektormi hlavy a ramien absorbuje silu bočného nárazu (patentované).

 

ALTERNATÍVA - PO SMERE JAZDY

pre deti od 9-18 kg

V závislosti na postave a veľkosti môže mať dieťa v pozícii proti smeru jazdy nedostatok priestoru na nohy.

V prípade potreby možno autosedačku CYBEX Sirona používať tiež v pozícii po smere jazdy s bezpečnostným pultom - od 9-18 kg (cca. 9 mesiacov až 4 roky).

 

Nastaviteľný bezpečnostný PULT S TECHNOLÓGIOU A.R.T.

Bezpečnosť bez obmedzenia

Nastaviteľný bezpečnostný pult s technológiou A.R.T. chytro znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania v pohybe dieťaťa (patentované). Vďaka novému integrovanému upevňovaciemu systému nie je naďalej potrebné pripevňovať pult oddelene.

V pozícii v smere jazdy je dieťa chránené nastaviteľným bezpečnostným pultom. Tento systém funguje podobne ako nafúknutý airbag, ktorý absorbuje energiu nárazu celou svojou plochou. V porovnaní s bežným 5-bodovým systémom pásov, je značne znížené pnutie krku. Navyše, v prípade nehody zaisťuje nová technológia aktívnej odozvy (A.R.T), že je dieťa intuitívne zaistené v bezpečnej zóne autosedačky (patentované). Vďaka novému integrovanému upevňovaciemu systému, nie je viac potrebné pripevňovať bezpečnostný pult spoločne s detskou autosedačkou (patentované).

 

FARBY A LÁTKY

Bezpečnosť, dizajn a funkčnosť

Pokračujeme v tradícii módnych farieb produktov CYBEX a preto aj autosedačky PLATINUM prichádzajú vo veľkom výbere farieb a dvoch rôznych látok.

Jemná komfortná verzia autosedačiek Platinum ponúka 8 farebných kombinácií.

Kolekcia Plus dostala svoj charakteristický vzhľad s exkluzívnou odolnou látkou s keprovým efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú k dispozícii v 7 odlišných farbách.

 

funkcia:

výškovo nastaviteľná opierka hlavy (11 pozícií)

polohovanie jednou rukou (7 pozícií) proti smeru jazdy

polohovanie jednou rukou (5 pozícií) po smere jazdy

 

Príslušenstvo na dokúpenie:

Plastové zavádzače ISOFIX

letný poťah

novorodenecká vložka

Predĺženie opornej nohy

 

dĺžka / šírka / výška: 690, 440, 530-580 mm

váha: 15 kg

 

ECE R44 / 04, Dodatok 7, Sk. 0 + / I

 

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

 

Navrhnuté v Nemecku

 

SKLADOM U DODÁVATEĽA (dodacia doba 2-7 pracovných dní)

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk