Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

CYBEX ATON 5 CLASSIC BEIGE 2021

  • Akcia

babystar

ATON 5 UN R44 / 04- skupina 0+; 0 - 13 kg- od narodenia až do cca 18 mesiacov Základné informácie:- D 640 mm / Š 430 mm / V 390-560 mm- váha: 4,8 kg P... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
169,00 €
149,90 €
124,92 €
bez DPH
ks
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

ATON 5

UN R44 / 04
- skupina 0+; 0 - 13 kg
- od narodenia až do cca 18 mesiacov

Základné informácie:
- D 640 mm / Š 430 mm / V 390-560 mm
- váha: 4,8 kgPiata generácia úspešnej detskej autosedačky
S jedinečnými prvkami pre bezpečie a pohodlie dieťaťa, ako je napríklad výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov alebo XXL slnečná strieška, posúva Aton 5 bezpečie dieťaťa na novú úroveň. Novorodenecká vložka, navrhnutá pre predčasne narodené a veľmi malé deti, podporuje ideálny uhol sedenie a zároveň napomáha, aby aj tie najmenšie deti ležali so správne zarovnanou hlavou, krkom a hrudníkom.


Hlavné vlastnosti a výhody:

- Výškovo nastaviteľná opierka hlavy: 8pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov pre ochranu, ktorá rastie s dieťaťom. Výška systému pásov sa automaticky nastavuje v závislosti na výške opierky hlavy, vďaka čomu je pracné vyvliekanie a navliekanie pásov minulosťou. Y-systém pásov sa osvedčil ako veľmi efektívne a pohodlné bezpečnostné riešenie, predovšetkým pre veľmi malé deti. Mäkkú sedacie vložku, pripevnenú k opierke hlavy, možno taktiež použiť pre nastavenie výšky panvy dieťaťa.

- Integrovaná XXL slnečná strieška: Dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UPF50 +.

- L.S.P. S systém: Lineárna ochrana pri bočnom náraze absorbuje energiu nárazu z boku. Lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu pohlcujúcimi materiálmi. Prvý náraz pri nehode je prenášaný systémom lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) a jeho vysúvacími protektormi a následne absorbovaný flexibilnou štruktúrou materiálu autosedačky. Flexibilný materiál a konštrukcia detskej autosedačky potom absorbujú sily nárazu a odvádzajú ju preč od dieťaťa.


- Extra široké Y-pásy s mäkkým polstrovaním.

- Vyberateľná vnútorná vložka: Pre zarovnanú pozíciu poležiačky. Jednou z najväčších výziev pre bezpečnostných inžinierov je zabezpečiť čo možno najlepší spôsob prevážanie predčasne narodených a veľmi malých detí. Krčné svalstvo a reflexy týchto detí nebývajú ešte úplne vyvinuté, čo bohužiaľ môže viesť k prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a následným vážnym dýchacím ťažkostiam. Spoločne s nemeckými zdravotnými špecialistami a pôrodnými asistentkami, a vzhľadom na výsledky mnohých testov, bola vyvinutá nová funkcia, ktorá pri polohe ležmo poskytuje najplochejší možný uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťa a znižuje tak riziko dýchacích problémov. Toto je dosiahnuté pomocou vyberateľnej vnútornej vložky, ktorá po vybratí poskytuje viac priestoru a pohodlia tiež väčším deťom.

- Energiu absorbujúca škrupina: Poskytuje výnimočnú ochranu pri bočnom náraze.

- Cestovný systém CYBEX: Spoločne s kočíkmi CYBEX a kočíkmi ostatných značiek možno autosedačky CYBEX jednoducho premeniť na cestovný systém. Pomocou jednoduchého adaptéra možno všetky autosedačky CYBEX, spoločne s kočíkmi CYBEX Callisto, Onyx alebo Topaz ľahko premeniť na praktický cestovný systém. Kompatibilné sú tiež s ostatnými značkami kočíkov, vrátane Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atď. CYBEX tak poskytuje ľahké, flexibilné a úsporné cestovné riešenia pre život v meste alebo na cestách, ponúkajúc rodičom nový rozmer mobility.

Príslušenstvo na dokúpenie:
- Aton Base 2 a Base 2-fix
- Letný poťah
- Pláštenka
- Moskytiéra
- Fusak

 

Tovar skladom u dodávateľa. Dostupnosť si overte mailom na objednavky69@gmail.com 

Tovar zaradený v kategóriách

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk