Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Autosedačky 9-36 kg
 3. Autosedačka Advansafix i-Size, Grey Marble

Autosedačka Advansafix i-Size, Grey Marble

Máme na srdci zaistenie tej najvyššej bezpečnosti pre deti v každom veku, preto naše vysoké štandardy aj naďalej zvyšujeme. Advansafix i-Size je ino... celý popis
Dostupnosť
Skladom
419,00 €
349,17 €
bez DPH
ks
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Kompletné špecifikácie
 • Autosedačka Advansafix i-Size, Grey Marble
  Autosedačka Advansafix i-Size, Grey Marble
  Skladom
  419,00 €
  349,17 € bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Máme na srdci zaistenie tej najvyššej bezpečnosti pre deti v každom veku, preto naše vysoké štandardy aj naďalej zvyšujeme. Advansafix i-Size je inováciou ocenenej autosedačky Advansfix IV R a vyhovuje tej najprísnejšej bezpečnostnej norme ECE R129 / 03 i-Size. Zároveň spĺňa tiež estetické nároky rodičov a je stelesnením pohodlia a variability.

Porastie s vaším dieťaťom a spríjemní mu čas strávený v aute

S autosedačkou Advansafix i-Size je vyrastanie ešte zábavnejšie! Vďaka funkcii FLIP & GROW môžete prepnúť z integrovaného 5bodového pásu sedačky (dieťa 76-102 cm) na 3-bodový bezpečnostný pás (dieťa 100-150 cm). Žiadna z častí autosedačky nie je odnímateľná, takže sa nič nemôže stratiť a premena späť je kedykoľvek možná. Autosedačka je navyše vylepšená o bezpečnostný popruh XP-PAD novej generácie (pre skupinu 2-3 / od 25 kg váhy dieťaťa), ktorý je ešte bezpečnejšia, pohodlnejšie a mäkšie a ľahšie sa používa. V prípade čelného nárazu odvedie až 30% energie z oblasti krku dieťaťa, narozdiel od použitia iba pásu pre dospelých. Vylepšené, extra mäkké polstrovanie a jednoduché polohovanie EasyRecline sa 3 nastaviteľnými polohami pokojne aj počas jazdy navodia ešte väčšie pohodlie a vďaka tomu aj dobrú náladu vášho dieťatka. Zo spoločných výletov si preto všetci odveziete len veľa príjemných zážitkov

Výnimočné bezpečia - deň za dňom

Autosedačka Advansafix i-Size má pokročilé bezpečnostné vlastnosti. Pripútate Ak do nej dieťa pomocou 3-bodového pásu, technológia SecureGuard drží pás v optimálnej polohe nad jeho panvovými kosťami, čo ochráni jeho brušnú oblasť. Pás má jednoduché používanie, preto sa s ním aj staršie deti dokážu pripútať samy. Okrem toho, nastaviteľná technológie SICT a opierka hlavy v tvare písmena V im poskytnú ochranu v prípade bočného nárazu. Patentovaný Pivot Link ISOFIX sýtom zase zníži zaťaženie pri eventuálnom čelnom náraze.

Kvalita a precíznosť vyrobená v Nemecku

Sme presvedčení, že návrh a výroba produktov by mala ísť ruka v ruke na jednom mieste. Preto bola sedačka Advansafix i-Size plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku a pred schválením musela prejsť mnohými testami v modernej internej laboratóriu pre nárazové skúšky. Našim zákazníkom preto môžeme garantovať maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčasťou sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa vyrábajú len v Európe. Môžeme teda zaručiť, že vaše i naše deti budú na cestách vždy len v bezpečí.

Prehľad spôsobov pripútanie vzhľadom na vekovú skupinu detí

ISOFIX s horným upevňovacím popruhom (skupina 1)
Autosedačka musí byť upevnená ku kotviacim bodom ISOFIX vášho auta. ISOFIX je štandardný systém pripojenia, ktorý je takmer vo všetkých autách. Jeho kotevné body vytvárajú bezpečné a pevné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom. Špecifickú požiadavku Advansafix i-Size: bezpečná inštalácia je dokončená s použitím horného upevňovacieho popruhu zaručujúceho optimálnu stabilitu. Než si kúpite autosedačku, nahliadnite do návodu na obsluhu vozidla, vyhľadajte body pre ukotvenie horného upevňovacieho popruhu systému Top Tether a ISOFIX a požiadajte miestneho predajcu o skúšobnú inštaláciu vo vašom aute (vyžiadajte si zamestnanca preškoleného spoločností Britax).

Pripútanie pomocou ISOFIX (skupina 2/3)
Detská autosedačka musí byť nainštalovaná pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu v aute a tiež pomocou kotviacich bodov ISOFIX vášho auta. To zaistí pevné a bezpečné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom, aj keď v nej dieťa nesedí. Skontrolujte náš zoznam vozidiel alebo FIT FINDER® na stránke výrobku a zistite, či je autosedačka kompatibilná s vaším autom.

Pripútanie bezpečnostným pásom (skupina 2/3)
Detskú autosedačku možno nainštalovať v aute s 3-bodovým bezpečnostným pásom. Je to možnosť praktická, ak autosedačku presúvate do rôznych áut, ktoré treba nemajú kotevné body ISOFIX. Vodítka bezpečnostných pásov autosedačky vám pritom pomôžu autosedačku správne upevniť. Než si autosedačku kúpite, nahliadnite do návodu na obsluhu vozidla, vyhľadajte vhodnej polohy v sede a požiadajte miestneho predajcu o skúšobnú inštaláciu vo vašom aute (vyžiadajte si zamestnanca preškoleného spoločností Römer).

Rozmery (v x š)
60-83 × 44 cm

váha výrobku
8,0 kg

Tovar zaradený v kategóriách

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk